Jdi na obsah Jdi na menu

Přátelská utkání

17. 3. 2012 sobota

Stadion Nový Bydžov - HC Sršni Kutná Hora        20:3  (3:1; 5:1; 3:0; 6:1; 3:0)

Dnes jsme na domácím ledě udělali prověrku týmu, se kterým se potkáme na nadcházejících turnajích. Soupeři děkujeme za ochotu s námi zápas sehrát. Po tomto vítězství kluky čekalo sladké překvapení v místní restauraci, kde se pobavili, hráli šipky a stolní fotbal. Někteří jedinci toho měli za dnešek málo, a tak si zahráli  na 15leté teenagery a frajery a vydali se na diskobruslení.

Houška 1x

_____________________________________________________________________________________________________________

15. 1. 2012 neděle

Stadion Nový Bydžov - TJ SC Kolín        5:9  (2:3; 1:1; 1:3; 1:2)

Tento přátelský zápas se našim klukům moc nepovedl. Doufáme, že v sobotu předvedou na domácím ledě mnohem lepší výkon, jelikož sehrajeme mistrovský miniturnaj.

20. 11. 2011 neděle

HC Nymburk - Stadion Nový Bydžov        8:9  (3:0; 0:3; 4:4; 1:2)

Tento přátelský zápas jsme sehráli netradičně na 4x15 minut. Po první čtvrtině, ve které se kluci moc nepředvedli, naši borci prohrávali 3:0. Pod zuřícím trenérem roztával led a tak kluci ve druhé čtvrtině kluci skóre dotáhli (nechtěli plavat ve výstroji a bruslích) a dále se zápas vyvíjel ve vyrovnané sféře. Na konci zápasu se k nám naklonila štěstěna a o gól jsme vyhráli. Nutno podotknout, že naše třetí lajna, složená z kačerů, předvedla výborný výkon, měli i několik gólových šancí.

sestava:
Houška, Schovánek
Jiránek V. - Jiroutek - Novotný
Jiránek J. - Jonák - Zrzavý

branky a asistence:
Kloz (Obešlo), Obešlo (Kloz), Novotný (Jiránek), Jiránek (Novotný), Obešlo (Kloz), Havlíček (Obešlo), Novotný (Jiránek), Obešlo (Kloz), Kloz (Havlíček)

Pohoštění na další zápas připraví Obešlo (hattrick).

25. 9. 2011 neděle

HC Kolín I - Stadion Nový Bydžov        4:8  (1:4; 2:3; 1:1)

Tentokrát jsme zajeli na led kolínského družstva. Náš kádr doplnili Ondra a Štěpán z mladších kačerů. Za jejich výkon jim děkujeme. Kluci šli do zápasu s cílem vyhrát a to se také splnilo. Novinkou, kterou si kluci poprvé vyzkoušeli, bylo letmé střídání, které je čeká i během celé sezóny. Nutno říct, že se s ním poprali docela dobře. Hned v úvodní minutě jsme vstřelili branku. V průběhu zápasu už bylo o vítězi jasno. Na brankáře Míru se jelo několik trestných střílení, ale ani jedno kolínští neproměnili. Největší pochvala v tomto zápase patří obránci Davidovi, který celý zápas pořádně makal.

branky: Kloz 5x, Obešlo 2x, Novotný 1x

sestava:   Schovánek

Kloz, Novotný, Houška

Jiránek, Obešlo, Jiroutek

Svoboda, Zrzavý, Jiroutek

HC Kolín II - Stadion Nový Bydžov        0:2  (0:1; 0:1; 0:0)

Druhý zápas si kluci zahráli opět s týmem HC Kolín, tentokrát ale s jiným obsazením. V tomto utkání branek moc nepadlo. Kluky chválíme a jen tak dál!

branky: Novotný 2x

pohoštění: Kloz - hattrick, Schovánek - vychytaná nula

15. 9. 2011 čtvrtek

HC Nymburk - Stadion Nový Bydžov        10:1

První letošní zápas na ledě kluci sehráli s družstvem Nymburka. Naši hráči nastoupili proti o dva roky starším, hráli na celou ledovou plochu. Jedniný gól našeho týmu vstřelil Máťa Novotný. Klukům patří za jejich výkon velký dík, jelikož většina z nich poprvé hrála na velkém hřišti.